Operator Frezarki Supervisor

Date: 18 Oct 2024

Location: Tomaszkowo, PL

Company: Tetra Pak

Stanowisko

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator frezarki Supervisor

Zakres obowiązków

  • Obróbka elementów metodą frezowania CNC oraz konwencjonalną wraz ze stałym nadzorem procesu
  • Samodzielna i fachowa obsługa maszyn
  • Prawidłowe odczytywanie dokumentacji i rysunków technicznych
  • Dokumentowanie realizowanych zadań
  • Odpowiedni dobór narzędzi i parametrów obróbki
  • Operacyjne zarządzanie ludźmi
  • Przewidywanie potrzeb produkcyjnych
  • Planowanie zapotrzebowania
  • Prowadzenie gospodarki narzędziowej i miejsca pracy
  • Raportowanie wyników zespołu
  • Nadzór nad organizacją, przygotowaniem i prowadzeniem prac zgodnie z zasadami BHP oraz PPOŻ
  • Egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego wytyczonych w zapisach poszczególnych procedur

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy na frezarkach CNC oraz konwencjonalnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność doboru narzędzi i parametrów
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność zarzadzania zespołem
  • Umiejętność obsługi narzędzi informatycznych
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne na rynku wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpieczną pracę w komfortowych warunkach
  • Premię roczną
  • Bezpłatny dojazd do pracy z Olsztyna do zakładu w Tomaszkowie
  • Nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą
  • Możliwość dofinansowania z ZFŚS do urlopu i na święta
  • Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, finansowanego przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie medyczne dla pracownika, jak i całej rodziny
  • Kartę sportową
  • Dodatkowy dzień wolny
  • Dofinansowanie do wyżywienia w stołówce pracowniczej

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnie obowiązującą klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (RODO).

Jeśli masz pytania dotyczące rekrutacji skontaktuj się z naszą rekruterką pod adresem e-mail: Marta.ziejewska@tetrapak.com