Elektryk (Electrician)

Date: 06-Dec-2018

Location: Olsztyn, PL

Company: Tetra Pak

Rodzaj stanowiska

Elektryk

Miejsce pracy

Olsztyn

Opis stanowiska

  • montaż aparatury elektrycznej i sterowniczej w instalacjach automatyki przemysłowej
  • montaż szaf sterowniczych
  • wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów maszyn
  • montaże obiektowe

Wymagania

  • uprawnienia SEP w zakresie do 1 kv
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i pneumatyki
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego

Wykształcenie

Wykształcenie średnie kierunkowe o specjalności: elektromechanik, elektryk, automatyk lub elektronik

Oferujemy

1. Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie wiodącej w swojej branży

2. Umowę o pracę

3. Atrakcyjny pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)