Loading...

Technician

Date: 23-Nov-2021

Location: Budaors, HU

Company: Tetra Pak

A Tetra Pak a világ vezető élelmiszer-feldolgozóipari rendszer- és csomagolóanyag-gyártó vállalata, amelynek célja, hogy biztonságos, innovatív és környezetbarát termékeivel nap mint nap százmilliók élelmiszerellátását segítse világszerte. Ma a Tetra Pak az egyetlen olyan nemzetközi nagyvállalat a világon, amely képes integrált feldolgozó-, csomagoló-, elosztó gépsorokat és üzemi megoldásokat kínálni az élelmiszer-feldolgozásban. A ”MEGŐRZI, AMI JÓ” mottó, a Tetra Paknak azt a célját közvetíti, hogy a világ minden részére biztonságos és egészséges élelmiszert juttasson el.

Szervizmérnök

Szervizmérnök pozícióra keressük új kollégánkat, ahol a pozíció legfőbb célja megelőző karbantartások koordinálása és végrehajtása magas színvonalon a bevett eljárásoknak megfelelően.

A munkavégzés helye Budaörs, Magyarország.

Munkád során 80%-ban fogsz ügyfeleket látogatni.

Feladatkör:

Szervizmérnökként ezek lesznek a feladataid:

•    A megelőző karbantartások koordinálása és végrehajtása magas színvonalon a bevett eljárásoknak megfelelően.
•    A Tetra Pak berendezések hatékony és megbízható működésének biztosítása.
•    Felmerülő műszaki problémák gyökérokának felkutatása és megszűntetése.
•    Termékfeldolgozó és töltővonalak telepítése.
•    Ügyfelek működési költségének optimalizálása, az ügyfelek elégedettségének folyamatos magas szinten tartása.
•    Segítségnyújtás, ügyfélpanaszok kivizsgálása.
•    A biztonsági előírásoknak és követelményeknek betartása.
•    Termékbiztonsági előírások betartása.

Elvárások a feladatkör betöltéséhez:

Téged keresünk, ha rendelkezel:

•    Főiskolai vagy egyéb felsőfokú műszaki végzettséggel (specializáltan: mechatronikából, elektronikából vagy automatizálásból)
•    Jó angol nyelvtudással; emellett a magyar nyelvismeret is elengedhetetlen
•    Nyitottsággal a mindennapos utazásra (Magyarországon 90%, esetenként külföldre)
•    Eredményorientált szemlélettel
•    Kiváló kommunikációs készséggel és ügyfélközpontú hozzáállással
•    Több éves gyakorlati tapasztalattal hasonló feladatkörben, ami előnyt jelent (kb. 1-4 év)
•    A PLC programozásban szerzett tapasztalattal, ami szintén nagy előnyt jelent

Amit kínálunk:

•    Izgalmas szakmai kihívásokat, változatos feladatokat és professzionális fejlődési lehetőséget kínálunk egy globális vállalatnál.
•    Innovációra épülő cég kultúrát, ahol munkatársaink legújabb technológiát képviselő, világszínvonalú termékeket állítanak elő.
•    Egy gondoskodó környezetet, támogató és mindig segítőkész kollégákkal
•    Hosszútávú karrier lehetőséget egy jó hírű, biztonságos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál
•    Céges autót
•    Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást és egyéb kedvező juttatásokat

Ha szeretnél egy vezető nemzetközi vállalat csapatához csatlakozni, amely globális lehetőségeket és vonzó foglalkoztatási feltételeket kínál, akkor küldd el pályázatod a www.tetrapak.com karrieroldalunkon, ahol megtalálod további nyitott álláslehetőségeinket is.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a karrieroldalunkon keresztül: https://jobs.tetrapak.com/.

A pozícióra október 31-ig várjuk a jelentkezőket.