Targoncavezető

Dátum: 2024. ápr. 23.

Hely: Budaors, HU

Vállalat: Tetra Pak

Munkaköri leírás

  • Termelési terület anyagellátása, ezáltal biztosítva a folyamatos, zavartalan gyártási folyamatot
  • Bejövő és kimenő teherautók fel- és lerakodása, áru sérülésmentes átvétele, felmerülő problémák kezelése
  • SAP rendszerben történő anyagmozgatás Witron rendszer használatával
  • Termelési hulladékok kezelésében történő aktív részvétel: Gyűjtőedények begyűjtése és ürítése, hulladékok gépi feldolgozása (darálás, bálázás), gépi rakodás
  • Készletkezelő és nyilvántartó rendszer működtetése, anyagok fizikai leltározása
  • Aktív közreműködés a logisztikai terület (raktár, termelésellátás, hulladékfeldolgozó) folyamatos fejlesztéséhez többek között javaslati rendszerben történő részvétellel, munkabiztonsági veszélyek felderítésével és megosztásával

Elvárások

  • Legalább szakmunkás szintű képesítés
  • Érvényes targoncavezetői engedély (vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű - 3312, 3313, 3324) és (új típusú) OKJ vizsga
  • Targoncavezetői tapasztalat (1-2 év)
  • MS Office használata
  • Nem okoz problémát az előre egyeztetett 3 műszakos munkavégzés (8 órás műszakokban)
  • Önállóság és csapatban történő munkavégzés egyaránt

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezést
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú éves bónuszt
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Balesetbiztosítást, amely kiterjed a munkavégzésen kívüli esetekre is
  • Kiterjedt, műszakhoz igazított ingyenes céges buszjáratot
  • Bejárástámogatást vidékről (bérlet ill. üzemanyag térítés)
  • Vállalati éttermet, kedvezményes áron, hazaviteli lehetőséggel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a Tetra Pak karrieroldalán keresztül!