Elektromos karbantató

Dátum: 2024. ápr. 23.

Hely: Budaors, HU

Vállalat: Tetra Pak

Munkaköri leírás

  • A termelő és kiszolgáló berendezések elektromos részeinek megelőző karbantartása, javítása és fejlesztése
  • Aktív részvétel az új berendezések letelepítésében, beüzemelésében majd működtetésében, a karbantartási utasítások kialakításában
  • A termelő és kiszolgáló egységek, valamint a létesítmény működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása, a biztonságos munkafeltételek fenntartása
  • Feladatok naprakész dokumentációjának elvégzése
  • Részvétel az fejlesztések megvalósításában
  • Aktív részvétel a WCM tevékenységben
  • Részvétel a munkáltató által szervezett oktatásokon. Megismeri, elsajátítja és betartja a területileg hatályos munkavédelmi-, tűzvédelmi-, környezetvédelmi-, munkaegészségügyi- és minőségirányítási szabályokat.
  • Felelős munkahelyén a fizikai rendért és fegyelmezett munkavégzésért az 5S módszer elvei szerint, valamint a műhelyrendésrt is.

Elvárások

  • Középfokú, szakmai végzettség
  • 2-3 év, karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • önálló, megbízható munkavégzés

Előny

  • Angol nyelvtudás
  • Termelő ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP használatának ismerete,
  • Anyagmozgatói gép jogosítvány
  • Gépészeti ismeretek
  • Hatósági vizsga (tűzvédelmi, érintésvédelemi)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezést
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú éves bónuszt
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Balesetbiztosítást, amely kiterjed a munkavégzésen kívüli esetekre is
  • Kiterjedt, műszakhoz igazított ingyenes céges buszjáratot
  • Bejárástámogatást vidékről (bérlet ill. üzemanyag térítés)
  • Vállalati éttermet, kedvezményes áron, hazaviteli lehetőséggel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a Tetra Pak karrieroldalán keresztül!